Katalogu i Karnar >>>> shikoni në internet   shkarko .zip Ju lutemi zgjidhni një server më të shpejtë për të vizituar faqen tonë të internetit!vizitoni serverin tonë anglez!vizitoni serverin tonë kinez!


Tub LED neoni
Shiko modele të tjera >>
1.
2. Lloji digjital
3.
4.

Lloji digjital. LED NEON TUBE është kombinim magjik i LEDs dhe bordit PCB, të lidhur në seri dhe paralele, dhe iniciuar nga Red, Green, Blue, të cilat ofrojnë ngjyra të gjithanshëm.LNT është përdorur gjerësisht për të dekoroj ndërtim, urë, shesh qytetit, kazino, fazë, etj për shkak të performancës së saj të përsosur, siç është instalimi i papërshkueshëm nga uji, i lehtë, konsumimi i ulët i energjisë, rrezja me ngjyra të përziera, drita uniforme.( Lloji digjital )

Lloji digjitalLED Neon Tube-Digital Type
 • ITEM NO.:LNT-D-xxx-xxx
 • INPUT VOLTAGE RANGE:110V,240V
 • OPERATING VOLTAGE:12 V
 • Controller: LNT-C2
 • Tube Dia:50mm
 • TUBE CLOR AND MATERIAL: Milky White
 • Qty of LED: 144 pcs(R48,G48,B48)
 • Power Consumption:Max. 16.8W
 • Protection Rating: IP44


 • eg. LNT-D-26mm-144-240V
  Digital Type,50mm Tube/Milky White,144pcs LEDs,240V

Tub LED neoni
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD

Tub LED neoni
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LNT-S

Tub LED neoni
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LNT-C2
FUNCTION LIST OF LNT-C2:
Tub LED neoni
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LNT-C2
1.BLACK
2.STATIC RED
3.STATIC GREEN
4.STATIC BLUE
5.STATIC YELLOW
6.STATIC PURPLE
7.STATIC CYAN
8.STATIC WHITE
9.COLOR CHANGE
10.FLOW CHANSE
11.COLOR CHANSE
12.CORUSCATE RUN
13.FAST FLOW1(FORWARD)
14.FAST FLOW2(BACKWARD)
15.ROLL CHASE
16.ROLL COLOR
17.MULCOLOR1
18.MULCOLOR2
19.MULCOLOR3
20.STROBE FLOW
21.R & G FLOW
22.G & B FLOW
23.R & B FLOW
24.R & G CHASE
25.R & B CHASE
26.Y & P CHASE
27.B & G CHASE
28.W & G CHASE
29.RAINBW CHASE
30.AUTO PROGRAME
31.DMX 512 MODE 


Lloji digjital

Shiko modele të tjera >>
1.
2. Lloji digjital
3.
4.


 
Drita komerciale LED
   Drita e rondele e dritës LED
   LED dritë përmbytjeje
   LED dritë pannel
   LED dritë strip
   Led dritë poshtë
   LED dritë tavani
   Dritë varëse LED
   Tub LED neoni
   Dritë nëntokësore LED
   Llambë LED
LED pushime dritë
   LED dritë varg
   Dritë LED perde
   Led dritë neto
   Drita LED icicle
   Dritë tip LED LED
   LED dritë kabllo prej gome
Drita e realitetit virtual LED
   LED dritë palme kokosit
   LED drita qershi
   LED dritë dru palmë kokosit
aksesorë
   kontrollues
   Prizë e rrymës
   Furnizimi me energji elektrike
paketim
Certifikata e produktit
   Markë dhe patentë
   certifikatë
 

Karnar in Globalsources.com

Karnar in youtube

Ne mbështesim nën ngarkesë

nga ajri, nga deti

Shipment by UPS ! Shipment by DHL !

Shipment by TNT ! Shipment by EMS !Ne mbështesim më poshtë pagesën

Transferimi i telave

Pay by Western union !

Pay by Paypal, credit card !


   
 
 
©2005-2018 Karnar   Na kontaktoni   Harta e faqes  Last modified: June 21 2021 03:28:06.

shqiptar   العربية   አማርኛ   Azərbaycan   Gaeilge   Eesti keel   Euskal   беларускі   български   Íslensku   Polski   Bosanski   فارسی   Burry (Afrikaans)   dansk   Deutsche Sprache   Русский язык   Français   Filipino   suomalainen   Frysk   ភាសាខ្មែរ   ქართული   ગુજરાતી   Қазақша   Kreyòl Ayisyen   한국어   Hausa   Nederlands   Кыргыз тили   Galego   Català   Česky   ಕನ್ನಡ   Corsa   hrvatski   Kurdî   Latine   Latviešu   ລາວ   Lietuviškai   Lëtzebuergesch   românesc   Malagasy   Malti   मराठी   മലയാളം   Melayu   Македонски   Maori   Монгол хэл   বাংলা ভাষার   မြန်မာ   Miao   IsiXhosa saseMzantsi Afrika   I-South African Zulu   नेपाली   norsk språk   ਪੰਜਾਬੀ   Português   پښتو   Chichewa   日本語   svenska   Samoa   Српски   Sesotho   සිංහල   Esperanto   slovenského jazyk   Slovenščina   Kiswahili   Gàidhlig na h-Alba   Sugbo   Somali   Тоҷикӣ   తెలుగు   தமிழ் மொழி   ไทย   Türk dili   Cymraeg   اردو   Українська   O'zbek   Español   עברית   Ελληνικά   Hawaiian   سنڌي   magyar   Shinra   Հայերեն   Asụsụ Ibo   lingua italiana   ייִדיש   हिन्दी   Sunda Indonesian   Bahasa indonesia   Wong Jawa   Yorùbá   Người việt nam   中文(繁體)   中文(简体)